Dünyanın birçok kentinde bisiklet ile ulaşım oldukça yaygındır. Doğal güzellikleri koruyarak bisiklet ile ulaşımı fazlasıyla önemseyen bu şehirlerden biri de Ordu’dur. İsterseniz spor yapmak için, isterseniz gezi amaçlı, isterseniz sahil boyu ulaşım aracı olarak kullanabileceğiniz bisikletler Ordu bisiklet kiralama hizmetleri sayesinde hizmetinizdedir.

Ordu’da bisikletle ulaşım sistemi, sahil şeridine kurulu “Akıllı Bisiklet İstasyonları” ile sağlanmaktadır. “Nextbike Ordu” olarak adlandırılan bu akıllı sistem, bir kez kayıt olduktan sonra bisiklet kiralama sistemini dünyadaki tüm Nextbike şehirlerinde kullanabilmenize olanak tanır.

Bisiklet severler, akıllı bisikletlere sahilin birçok noktasından ulaşabilmektedir. Ordu bisiklet kiralama hizmetinden yararlanmak için tek yapmanız gereken Ordu bisiklet kartı(ELKART)’ınızı sensöre yaklaştırmak ve bisikleti almaktır. Bisikleti iade etmek için ise, istasyondaki müsait bir alana yerleştirmeniz yeterli olacaktır.

ELKART’ınız yoksa bisiklet kiralama hizmetinden yararlanabilmek için mutlaka bir kredi kartına sahip olmalısınız. Cep telefonu numaranızı, isminizi ve kredi kartı bilgilerinizi girip, bisikleti kullanmaya başlayabilirsiniz

Dilerseniz Nexbike Kayıt linkinden, dilerseniz ilk kiralama işleminiz sırasında istasyonların herhangi birinden kayıt olabilirsiniz.

Bisiklet kiralama fiyatları:

https://ordu.nextbike.com.tr/tr/ordu/prices/

Çağrı Merkezi:

(Sabah 08:00 – Akşam 17:00) 444 1052