novada-avm-2

AVM

Doğal güzellikleri ve tarihi mekanları ile yerli yabancı turistlerin ilgi odağı olan Ordu, işlek caddeleri ve alışveriş merkezleri ile de göz dolduran bir şehirdir. Yalnızca şehir merkezinde iki adet AVM’si olan kent, Ordu’da alışveriş merkezi arayan ziyaretçileri için çeşitli ve gelişmiş imkânlar sunmaktadır.

eski-fidangor-1

Eski Fidangör

Sırrı Paşa Caddesi

Yerli-yabancı ziyaretçiler, Ordu’da özel markaların mağazalarından alışveriş yaparken, şehrin en işlek caddelerinden birinde kaliteli vakit geçirmek ve alışveriş arasında bir kahve molası vermek imkânına sahiptir. Ordu Eski Fidangör, Ordu’nun en canlı yeridir ve bu caddede kısa bir yürüyüş yapmadan, capcanlı havasını solumadan şehri terk etmek özellikle alışveriş tutkunları için büyük bir kayıp olacaktır.

findagor-5

Yeni Fidangör

İsmet Paşa Caddesi

Ordu Yeni Fidangör, trafiğe kapalı olarak tasarlanmış, yayalar için özenle hazırlanmış caddelerden, birçok mağazadan, oyun alanından ve sanat dolu üç boyutlu rengarenk sokaklardan oluşmaktadır. Ordu Yeni Fidangör, sokaklarının güzelliği ile yerli ve yabancı turistleri büyülemekte ve onları Ordu’da gezilecek yerler arasında yer alan farklı yerleri de keşfetmeye sevk etmektedir.