havalimani-viaordu

Havalimanı Ulaşım

Türkiye’nin deniz üzerine kurulan ilk havalimanı olan Ordu-Giresun Havalimanı yerli yabancı ziyaretçilerin, Ordu gibi her yanı ayrı güzel bir şehre dört mevsim ulaşımını kolaylaştırmaktadır. Ordu Giresun Havalimanı özellikleri açısından oldukça donanımlı ve modern bir havaalanı olup, Ordu’nun tüm güzelliklerini görmenizi sağlayan manzarası ile de adeta görsel bir şölen sunmaktadır.

oteller-viaordu

Oteller

Karadeniz’in saklı cenneti olarak bilinen Ordu, eğlenmek ve dinlenmek için eşsiz bir alternatif oluşturmaktadır. Yemyeşil doğası, yaylalarının ferahlatıcı serinliği, yamaç paraşütü gibi aktivitelere elverişli yapısı ile dört mevsim boyunca tatilcilerin uğrak noktası olan şehir, konaklama seçenekleriyle öne çıkmaktadır. Ordu otelleri, bölge insanının misafirperverliğini özümsemiş, tatilcilerin ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanmış ve bölgenin yıllar boyunca biriktirdiği seyahat kültürünü, tecrübesini kurumsal yapılarına dâhil etmeyi başarmıştır.

toplu-tasima-viaordu

Şehir İçi Ulaşım

Ordu’da ulaşım, toplu taşıma merkezli olarak dizayn edilmiştir. Şehrin herhangi bir ilçesinden farklı bir ilçesine veya bölgesine, taksilerle, dolmuşlarla, otobüslerle ulaşılabilmektedir. Ordu şehir içi ulaşım, Karadeniz’in en gelişmiş ve en modern ulaşım sistemleri ve altyapısıyla oluşturulmuştur. Tatile gelen yerli ve yabancı turistler, bütçesine göre tüm ulaşım imkânlarından rahatlıkla yararlanabilmektedir.