Ordu, doğal zenginlikleri, tarihi dokusu, masmavi denizi, dereleri ve yemyeşil yaylalarıyla Türkiye’nin en güzel şehirlerinden bir tanesidir. Plajları, denizi ve doğal güzellikleri ile yaz aylarının oldukça canlı ve yoğun olduğu şehir, yamaç paraşütü, dağ yürüyüşü, avcılık ve kampçılık gibi alternatif doğa sporlarıyla da dört mevsim ziyaret edilen bir turizm merkezi haline gelmiştir. Tüm bu güzellikleri keşfetmek isteyen yerli ve yabancı turistlerin Ordu otelleri arasında ihtiyaçları doğrultusunda tercih yaparak harika bir tatil geçirmesi mümkündür. Otelcilik anlayışının oldukça gelişmiş olduğu şehirde, turistler misafir olarak görülmekte ve en iyi şekilde ağırlanmaktadır. Ordu otel tavsiyesi almak isteyen yerli ve yabancı turistler için şehirde, butik otel, tatil oteli, kent oteli gibi farklı konseptlerde birçok konaklama tesisinin yer aldığı söylenebilir. Ayrıca şehirde Radisson Blu, Hilton, Anemon gibi zincir oteller de faaliyet gösterdiği için her ihtiyaca uygun, uygun fiyat aralıklarında hizmet veren birçok otel rahatlıkla bulunabilmektedir.

Ordu otelleri, genel olarak şehir merkezinde ve deniz kıyısı şeridinde yer almaktadır. Her kesime ve her zevke hitap eden Ordu otelleri, 2 yıldızlı, 3 yıldızlı, 4 yıldızlı, 5 yıldızlı olmak üzere farklı niteliklerde, konseptlerde, kalitede ve fiyat aralığında alternatifli olarak yer almaktadır. Şehirde faaliyet gösteren oteller, her şey dâhil olarak yüksek standartlarda hizmet sunmaktadır. Ancak aynı zamanda daha ekonomik olan pansiyon ve apart oteller de bulunmaktadır. Ordu otel fiyatları ise seçilecek hizmet alternatiflerine göre değişmektedir.

Ordu otelleri, bulunduğu konuma göre iki farklı tarzda tatil yapma olanağını misafirlerine tanımaktadır. Tatil tarzlarından birincisi, sahil kenarında, denizle, kumla ve güneşle iç içe bir tatil imkânı sunarken ikincisi ise yemyeşil yaylaların serinliğinde doğa ve ormanla iç içe bir tatil seçeneğini sunmaktadır.  Deniz kenarında konumlanan tatil otellerini tercih ederek denizin, güneşin, plajların ve su sporlarının keyfini çıkartabilir; Boztepe veya yayla otellerini tercih ederek tertemiz bir havada trekking, yamaç paraşütü ve dağcılık gibi outdoor aktivitelerini yaparak tatilinizi doğa ile iç içe geçirebilirsiniz.

Ordu otelleri arasından “sadece konaklama”, “konaklama ve kahvaltı” ve “her şey dâhil” seçenekleri kapsamında hizmet veren herhangi bir oteli tercih ederek tatilinizin keyfini çıkartabilirsiniz. Sahildeki oteller genellikle tatil oteli, butik otel ve pansiyon olarak bulunmakta ve Ordu otel fiyatları kapsamında yıl boyunca oldukça cazip fiyatlı kampanyalar sunmaktadır.

Ordu Otel Rezervasyon